• Grupa Falco

Mecenasi Europejskiego Miasta Sportu 2019

Miasto Toruń uchoronowało Sponsorów naszego klubu!W miniony wtorek, podczas gali w toruńskim Dworze Artusa, aż 79 firm, które aktywnie wspierają toruński sport i toruńskie kluby sportowe, odebrało z z rąk prezydenta Michała Zaleskiego, jego zastępcy Zbigniewa Fiderewicza oraz Marioli Soczyńskiej, dyrektora Wydziału Sportu i Rekreacji w Toruniu, pamiątkowe statuetki.


W gronie tym, znalazło się również miejsce, dla naszych fantastycznych sponsorów.

Nord Partner Sp. z o.o. oraz ERBUD S.A. serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy za zaufanie i wsparcie.


Rok 2019 jest rokiem wyjatkowym, ponieważ to własnie teraz, Toruń siegnął po tytuł Europejskiego Miasta Sportu.

Dzisiaj jak diament w Europejskim Mieście Sportu błyszczą nasi wspaniali mecenasi, dzięki którym możemy mówić o tym, że Europejskie Miasto Sportu to należne Toruniowi miano. To państwo dbają o to, aby droga sportowców była nie tylko usłana różami, ale także zapewniają odpowiednie zaplecze do ciężkiego treningu, dzięki któremu osiągamy najlepsze wyniki na przeróżnych arenach zmagań sportowych. Gratuluję raz jeszcze nadania tych zaszczytnych tytułów. Przyjmijcie od nas te symboliczne podziękowania w imieniu wdzięcznych wam sportowców, kibiców, działaczy i wszystkich tych, którzy stanowią o jakości toruńskiego sportu. - powiedział prezydent Torunia, Michał Zaleski

Dołączając się do słów Pana Prezydenta, dziękujemy również naszym pozostałym Sponsorom i Partnerom, a także Miastu Toruń. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.


Wspierając lokalne kluby oraz niszowe dyscypliny, stanowicie o sportowej randze Torunia oraz Polski, na arenie krajowej oraz międzynarodowej.


fot. Adam Zakrzewski

UM Toruń www.torun.pl


Sponsor Główny Klubu 

1/2

Sponsorzy i Partnerzy Klubu

   Grupa Falco, ul. Bulwar Filadelfijski 8, 87-100 Toruń

info@grupafalco.pl | 56 654 33 25 | www.grupafalco.pl

  • Facebook - Czarny Krąg
  • Twitter - Czarny Krąg
  • YouTube - Czarny Krąg
  • Instagram - Czarny Krąg