top of page
  • Zdjęcie autoraGrupa Falco

Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski 2019 - podsumowanie


Zakończyły się zmagania na Motoparalotniowych Mistrzostwach Polski. Tym razem ugościł nas Aeroklub Ziemi Lubuskiej. Lotnisko Przylep koło Zielonej Góry, jest bardzo przyjaznym miejscem z rewelacyjną infrastrukturą i dość trudnym terenem, ze względu na otaczające lasy. Pogoda dopisała i udało nam się polecieć 9 konkurencji.

Wyłoniono zwycięzców w rozgrywanych trzech klasach PF1, PL1 i PL2.


Grupa Falco Nord Partner Team, przywiozła dwa medale, srebrny ( Daniel Walkowiak i Miachał Perkowski) oraz bązowy ( Jarosław Balcerzewski i Magdalena Kłoss). Czwarte miejsce, przypadło naszej debiutującej załodze, Maurycy i Weronika Sułuja. Pięknie jak na pierwsz raz prawda?

Zwycięzcami, został duet Pupek&Kozikowski, którzy w Zielonej Górze byli w doskonałej formie. Gratulujemy!


W pozostałych klasach: PF1 - bezkonkurenycjny okazał się Paweł "Lojak" Kozarzewski, za nim do ostatniego okrążenia tasku ekonomicznego, walczył Marcin "Władza" Bernat z Jackiem Ciszkowskim, który ostatecznie wygrał ten pojedynek i do Elbląga wiezie srebrny medal. PL1 to zwycięstwo Tomka Dembczyńskiego, drugie miejsce zajął Wojtek "Panas Team", a trzecie Andrzej "Stribo" Bury. Brawo chłopaki!

Wszystkim dziękujemy za wspólą rywalizację i organizację zawodów.


Wyniki same nie przychodzą, dlatego dziękujemy naszym Sponsorom i Partnerom za udzielone wsparcie. Bez Was byłoby bardzo ciężko.


Nord Partner - Sponsor Główny

Erbud, A&A Tech, Dudek Paragliders, SkyFlar, Bella Line Wallnes&Spa oraz najlepsze Europejskie Miasto Sportu - Toruń!


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page