top of page
  • Zdjęcie autoraGrupa Falco

Rozpoczęcie sezonu 2019 - nominacje do Motoparalotniowej Kadry Narodowej

Jak co roku, spotkaliśmy się w Ośrodku Górskiej Szkoły Szybowcowej na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim. To tradycyjne, pierwsze spotkanie reprezentantów naszego kraju w sporcie motoparalotniowym. Trener Kadry PTP, wręcza powołania do reprezentacji i omawia plany na nadchodzący sezon. Zerknijcie na relację Wojtka Panasa TUTAJ


Tak jak w latach ubiegłych, tak i w roku 2019, nie zabraknie w niej rezprezentantów naszego klubu. Silna ekipa Grupy Falco rozpoczyna nowy sezon. Nowe doświadczenia, nowe wyzwania i nowe barwy. Nasze załogi - Magdalena Kłoss, Jarosław Balcerzewski, Michał Perkowski i Daniel Walkowiak, wystąpią pod skrzydłami nowego sponsora strategicznego, firmy Nord Partner - jednego z największych i najbardziej cenionych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce.


Rok 2019, zapowiada się spokojniej niż lata ubiegłe, ale to wcale nie znaczy że osiądziemy na laurach. Szykujemy dla Was nowe, ciekawe przedsięwzięcia. Trenujemy i konfigurujemy nasz nowy sprzęt. Niebawem prezentacja. Bądźcie z nami!
- Grupa Falco Team


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page