top of page
  • Zdjęcie autoraGrupa Falco

Tytuł Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2018 jest nasz!


Ach, co to był za bal!


W miniony weekend, byliśmy gośćmi, na corocznym Balu Sportowca Torunia. Uroczystość zorganizowana przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Torunia, na bardzo wysokim poziomie, w magicznym miejscu jakim jest CCK Jordanki, ściągnęła ponad 500 osób. W jednym miejscu spotakli się przedstawiciele środowisk sportowych, sponsorzy, zaproszeni gości i przede wszystkim wybitni sportowcy. To zaszczyt znaleźć się w takim gronie.
Kochani! Dziękujemy Wam za Wasze głosy, bo to dzięki nim, zdobyliśmy tytuł "Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2018". To dla nas ogromne wyróżnienie.
Magda i Jarek

Dzięki naszym osiągnięciom sportowym w roku 2018, nasz podniebny duet Magda i Jarek, zostali nominowani przez kapitułę, do tytułu najlepszego i najpopularniejszego sportowca Torunia. Dzięki głosom internetowym i zaangażowaniu wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków, udało się zdobyć statuetkę i tytuł Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2018. To starsznie miłe uczucie!


Od lat wspiera nas Gmina Miasta Toruń, Marszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego, Stigal, Bella Line, Erbud S.A., Dudek Paragliders, Nirvana, Skyflar, a ostatnio nasz nowy sponsor strategiczny- firma Nord Partner. Za co, w imieniu Zawodników, z całego serca dziękujemy.

Przed nami kolejny sezon i kolejne wyzwania.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page